Časté dotazy

Před zástavou

Jaká auta zastavujete?

Zastavujeme vozy téměř všech značek a typů. Musí být v dobrém technickém stavu a staré maximálně 10 let. Konkrétní rozhodnutí jestli daný vůz zastavíme nebo ne určí na místě po prohlídce pracovník naší zastavárny.

Kdy dostanu peníze?

Pokud Vaše auto přijmeme do zástavy a Vy budete souhlasit s nabízenou částkou, peníze od nás dostanete ihned na ruku při podpisu smlouvy!

Kolik za své auto dostanu?

Cena vždy závisí na stavu vozidla, najetých km, stáří značce a typu. Proto Vám vždy naši pracovníci ocení auto na místě po prohlídce, abyste jste dostali za svůj vůz co nejvíce.

Kolik a za jak dlouho budu muset vrátit?

Doba zástavy je 7,14,21 nebo 30 dle Vašeho uvážení.
Za zástavy si účtujeme poplatek ve výši 2% z poskytnuté částky za každý započatý týden, tedy maximálně 8% za celý měsíc.

Jaké jsou podmínky zástavy?

Podmínkou je, aby Vám bylo více než 18let, měl jste platný doklad totožnosti. Musíte mít potřebné dokumenty (velký TP, osvědčení o registraci, doklad o povinném ručení) a musíte být zapsán jako jediný vlastník vozidla.
Rovněž nesmíte být v exekucí nebo do jednoho roku po ní.

Mohu si půjčit, i když mám záznam v registru?

Ano, nedíváme se do žádného registru dlužníků!

Mohu si půjčit, i když je proti mě vedena exekuce?

Bohužel, pokud je proti Vám vedena exekuce nebo jste jeden rok po jejím skončení, automobil Vám do zástavy nemůžeme přijmout.

V průběhu zástavy

Co se stane s mým vozem v průběhu zástavy?

Automobil si po dobu zástavy necháváme my. Parkuje u nás na hlídaném parkovišti, v případě Vašeho zájmu jej můžeme za příplatek umístit do garáže (jako ochranu před počasím).

Jak mám vyplatit auto ze zástavy?

Vyplatit vůz ze zástavy je možné buď v hotovosti na pobočce osobně, nebo vkladem na náš bankovní účet.
V případě, že vložíte peníze na účet, kontaktujte nás předem prosím.

Pokud se k nám chystáte osobně, zavolejte min. 1 den dopředu, abychom stihli Vaše auto připravit k vyzvednutí.

Co mám dělat, když nemohu splatit půjčku včas?

Pokud nemůžete splatit půjčku včas, můžete si půjčku jednou prodloužit, ale vždy je to nutné udělat PŘED datem splatnosti. Prodloužení splatnosti spočívá v tom, že nám uhradíte poplatek za prodloužení. Ten můžete uhradit buď v hotovosti nebo převodem na účet. Jakmile obdržíme od Vás peníze, musíte se dostavit k nám na pobočku, kde s Vámi sepíšeme dohodu o prodloužení.

Mohu splatit půjčku předčasně?

Ano, půjčku můžete splatit kdykoliv od okamžiku půjčení do skončení splatnosti. Půjčku je nutné vždy splatit ve výši, která byla sjednaná na začátku. Slevy za předčasné splacení bohužel neposkytujeme.

Co se stane, pokud nebudu moci zástavu vyplatit?

Pokud nesplatíte půjčku včas a ani ji neprodloužíte, zastavený automobil nám propadá.

Vyplňte prosím tyto údaje


Děkujeme, že chcete navštívit naši pobočku v Praze. Prosíme vyplňte tyto údaje a formulář odešlete. Poté se Vám ozve náš pracovník a schůzku Vám potvrdí.

Vaše jméno:
Váš telefon:
Váš email:
Značka a typ Vašeho vozu:
Datum schůzky:
Čas schůzky:


Autozastavárna Praha - půjčujeme peníze na ruku oproti zástavě Vašeho vozu! Jakmile nám peníze vrátíte, my Vám vrátíme Váš vůz a nemusíte jej tak kvůli náhlé potřebě peněz prodávat!

Dokumenty
O nás